آراد برندینگ
خانه / آب معدنی / تعرفه واردات آب معدنی

تعرفه واردات آب معدنی

تعرفه واردات آب معدنی در کشور ما تعرفه ی به نسبت متعادل خوبی است اما گاها شاهد این هستیم که قیمت آب معدنی های وارداتی انقدر بالا هست که خیلی ها از این مبلغ حیرت می‌کنند.

در سالهای گذشته مجوز واردات آب معدنی چندین و چند شرکت باطل شده است و دلیل آن آب معدنی هایی بوده که دارای قیمتی بالا بوده است. گاها برای خرید نیم تا یک لیتر از این آب معدنی های وارداتی ۱۸ تا ۶۰ هزار تومان باید پرداخت شود که شاید گاهی غیر قابل باور است. 

نکته ی جالب در مورد این دست آب معدنی های وارداتی این است که کیفیت آن ها در مقایسه با انواع آب معدنی های داخلی تقریبا تفاوت خاصی ندارد و میشود گفت کیفیت آن ها باهم برابر است و مقدار پول گزافی که برای این آب معدنی ها پرداخت میشود صرفا به خاطر برندینگ است و بس.

تعرفه واردات آب معدنی

فروش انواع آب معدنی خارجی

فروش انواع آب معدنی خارجی فروش انواع آب معدنی خارجی در داخل کشور رونق خاصی دارد! و مخصوصا در قسمت های ثروتمند نشین گاها این نوع آب معدنی ها تا قیمت باور نکردنی ۶۰ هزار تومان برای ۱ آب معدنی هم میرسند.

شرکت آب معدنی و برندهای مختلفی در ایران وجود دارد که چند برند معروف آن برندهای زیر می باشد:

از جمله برندهای معروف آب معدنی دو برند آب معدنی فرانسوی به نام های آب معدنی “پرییر” و “اویان” هستند که قیمت آن ها در بازار تا۴۰ هزار تومانی و گاها بیشتر نیز میرسد.

در کنار این دو برند فرانسوی، یک برند نروژی به نام “ووس” هم در تهران و مخصوصا شمال تهران خواهان دارد و فروش آب معدنی های ووس تا ۶۰ هزار تومان و حتی بیشتر هم به فروش میرسد و واقعا قابل توجه است!

شرکت پخش آب معدنی عمده

شرکت پخش آب معدنی عمده شرکت پخش آب معدنی عمده زیادی در تمام نقاط کشور و مخصوصا شهر تهران وجود دارد که هم آب معدنی های داخلی و گاها آب معدنی های خارجی را در داخل کشور پخش می کنند. و میتوان از این شرکت ها آب معدنی مورد نظر را هم به صورت عمده و هم به صورت خورده خریداری کرد.

برای خرید آب معدنی میتوان اطلاعات شرکت های مختلف پخش عمده ی آب معدنی را از پیدا کرد و با مطمئن شدن از کیفیت آب معدنی آن ها را خریداری کرد.

توزیع آب معدنی سایز کوچک

توزیع آب معدنی سایز کوچک توزیع آب معدنی های سایز کوچک و بزرگ در داخل کشور به صورت گسترده و توسط شرکت های مختلفی انجام می شود. و بسته به نیاز می توان از هرکدام از این شرکت های خریداری کرد.

در داخل کشور بصورت خیلی زیاد تولید آب معدنی های کوچک و بزرگ توسط شرکت های زیادی انجام می شود و این شرکت ها آب معدنی های زیادی را تولید و روانه ی بازار می کنند که خوشبختانه کیفیت بسیار خوب و بالایی دارد. 

خرید آب معدنی باکیفیت ایرانی

خرید آب معدنی باکیفیت ایرانی خرید آب معدنی های با کیفیت ایرانی به صورت گسترده در جای جای کشورمان انجام می شود.

بهترین آب معدنی های ایران؛ آب معدنی هایی است که از چشمه های کوه های معروف ایران نظیر؛ دماوند؛ کوه پایه های زاگرس و البرز و … جاری میشود و توسط شرکت های مختلف آب معدنی به بازار عرضه می شوند.

آب معدنی هایی که در داخل کشور تولید می شوند، آب معدنی هایی بسیار باکیفیتی است و گاها حتی می توان گفت که کیفیت بی نظیر این نوع آب معدنی ها حتی به پای آب معدنی های برندهای خاص و معروف اروپایی هم می رسد و حتی گاهی کیفیتی بهتر نسبت به آن ها دارد. هرچند که قیمت این آب معدنی ها به مراتب کمتر و پایین تر از آب معدنی های خارجی است که آن هم تنها و تنها به دلیل برندینگ أن شرکت ها است و در کیفیت هیچ تفاوت خاصی ندارد.

۹۸ درصد از اب معدنی های داخلی در داخل استفاده شده و بقیه صادر می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی:
مدیریت:
موبایل مدیریت: 09129632551
مدیر فروش: مجتبی طالب زاده
موبایل مدیر فروش: 09120783667
آی دی تلگرام: niknam85@
آدرس کانال: bazarganiniknam@
آدرس سایت: abmadaniha.ir
پست الکترونیکی: mtk.talebzadeh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تعرفه گمرکی صادرات آب معدنی

آب معدنی آبیست که نسبت به آب معمولی میزان مواد معدنی و نوع مواد معدنی و گاز و همچنین درجه حرارت متفاوتی داشته باشد . آب معدنی، از چشمه‌های طبیعی یا چشمه‌هایی که

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال محصولات ارتباط بامدیر بازرگانی نیکنام